Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kolejne zniżki w ramach Karty Tomaszowianina

Posiadacze Karty Tomaszowianina mogą już korzystać z kolejnych zniżek. Wnioski o wydanie dokumentu nadal można składać m.in. na stronie internetowej www.kartatomaszowianina.pl  Po nowym roku Karta Tomaszowianina będzie uprawniała do bezpłatnych przejazdów MZK.

FOTO

Dokument może otrzymać mieszkaniec naszego miasta, który rozlicza podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Tomaszowie Mazowieckim i deklaruje w swoim zeznaniu podatkowym, że miejscem jego zamieszkania to miasto Tomaszów Mazowiecki. Kartę otrzymają również niepełnoletni członkowie jego rodziny w wieku powyżej 7 roku życia.

Wniosek można najszybciej złożyć elektronicznie na stronie internetowej www.kartatomaszowianina.pl

Wniosek w formie papierowej można otrzymać w kilku punktach na terenie miasta: w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia w Urzędzie Miasta (budynek C), w Informacji Urzędu Miasta (budynek A), w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta w Galerii Tomaszów (w czwartki i soboty w godz. 10.00-18.00), a także w Informacji Turystycznej na pl. Kościuszki i w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

Po rozpatrzeniu wniosku wnioskodawca zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo o możliwości odbioru Karty. Dokument należy odebrać osobiście (w przypadku osób niepełnoletnich odbioru dokonuje rodzic/ opiekun prawny po okazaniu dowodu osobistego i dowodu uiszczenia opłaty).


Wysokość opłat za Kartę Tomaszowianina

Karta jednoroczna:

- 15 zł osoby pełnoletnie

- 10 zł dzieci i młodzież do 18 roku życia

Karta trzyletnia

- 30 zł osoby pełnoletnie

- 20 zł dzieci i młodzież do 18 roku życia


Ulgi i zwolnienia

Pierwsze zniżki zostały wprowadzone 1 września br. Obecnie posiadacze Karty Tomaszowianina otrzymają m.in. zniżki na zajęcia stałe i imprezy jednorazowe w Miejskim Centrum Kultury, mają bezpłatny wstęp do Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego, a także są zwolnieni w opłaty za kartę biblioteczną. Mogą również liczyć na rabaty w punkcie "AUTO-SERWIS" przy ul. Garbarskiej 28, na Stacji Paliw TMFuel przy ul. Warszawskiej 110/112.

Katalog ulg dostępny jest na stronie internetowej www.kartatomaszowianina.pl

Po nowym roku Karta Tomaszowianina będzie uprawniała m.in. do bezpłatnego korzystania z przejazdów komunikacją miejską. Tomaszowianie będą mogli również liczyć na rabaty na stacji benzynowej budowanej przy Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym przy ul. Warszawskiej. Posiadacze Karty Tomaszowianina zapłacą mniej za opłatę w ograniczonej już Strefie Płatnego Parkowania. Z ulg będzie można również skorzystać w Arenie Lodowej, obiektach sportowych i rekreacyjnych, Skansenie Rzeki Pilicy, Grotach Nagórzyckich, Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych.

Wszystkie zniżki i zwolnienia będą sukcesywnie wprowadzane. 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij