Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kolejne zniżki dla posiadaczy Karty Tomaszowianina

Kolejni partnerzy dołączyli do programu Tomaszowskiej Karty Mieszkańca. Z licznych zniżek można korzystać ma podstawie Karty Tomaszowianina.

FOTO

Jak otrzymać Kartę Tomaszowianina?

Dokument może otrzymać każdy mieszkaniec naszego miasta, który rozlicza podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Tomaszowie Mazowieckim i deklaruje w swoim zeznaniu podatkowym, że miejscem jego zamieszkania jest miasto Tomaszów Mazowiecki (bez względu na to czy osiąga dochód), a także niepełnoletni członkowie jego rodziny w wieku powyżej 7 roku życia. Dzieci w wieku do lat 7 mogą korzystać ze zwolnień i ulg na podstawie Karty wydanej rodzicom lub opiekunom prawnym.

Wniosek o wydanie Karty Tomaszowianina można złożyć w Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10/16) oraz na stronie internetowej www.kartatomaszowianina.pl

Kartę Tomaszowianina mogą również otrzymać osoby, które mieszkają w naszym mieście, a nie osiągają dochodów. W takim przypadku, do wniosku od wydanie Karty Tomaszowianina wystarczy dołączyć oświadczenie o miejscu zamieszkania i nieosiąganiu dochodów.

Opłaty za wydanie karty ważnej przez trzy lata wynoszą: 30 zł (dla osób powyżej 18 roku życia) i 15 zł (dla osób od 7 do 18 roku życia). Można również nabyć kartę ważną przez jeden rok w cenie 15 zł (dla osób powyżej 18 roku życia) i 10 zł (dla osób od 7 do 18 roku życia).

Bezpłatna komunikacja miejska

Karta Tomaszowianina uprawnia m.in. do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską MZK. Ostatnio do programu dołączyli m.in.: Siłownia Open, Zajazd "OKOWITA", TAXI 10 Dariusz Chabiera, Hotel Prezydent w Spale, Gabinet Leczenia Zeza i Niedowidzenia u Dzieci.

Pełna lista ponad 30 partnerów dostępna jest na stronie internetowej www.kartatomaszowianina.pl

Masz pytania?

W sprawach dotyczących Karty Tomaszowianina prosimy o kontakt z Wydziałem Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia w Urzędzie Miasta (ul. P.O.W 10/16, budynek C, parter, pokój 1 i 2) – tel. 44 724 23 11 wew. 275 lub 276.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij