Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Już można składać wnioski na kontynuację 500+

Od 1 lutego można składać wnioski na nowy okres świadczeniowy programu 500 plus. Od 2021 roku w programie 500 plus następuje zmiana okresu świadczeniowego. Okres ten będzie trwał od 1 czerwca do 31 maja następnego roku. Jednak wiąże się to z koniecznością corocznego złożenia przez rodziców lub opiekunów nowego wniosku o wypłatę świadczenia.

Wnioski o wypłatę 500 plus w roku bieżącym będzie można składać od:

• 1 lutego 2021 r. drogą elektroniczną;
• 1 kwietnia 2021 r. drogą tradycyjną.

Wniosek o wypłatę świadczenia drogą elektroniczną będzie można złożyć za pomocą bankowości elektronicznej oraz platformy ePUAP i emp@tia (adres strony: empatia.mrips.gov.pl), przez bankowość elektroniczną oraz przez platformę ePUAP oraz w tradycyjnej formie papierowej w MOPS w Tomaszowie Maz., ul. Cekanowska 5; lub za pośrednictwem urzędu pocztowego.

Szczegółowa informacja MOPS w Tomaszowie Mazowieckim na temat zmian w przyznawaniu świadczenia 500 plus tutaj.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij