Jesienna wystawa SAP w MCK Za Pilicą

„Jesień, jesień już” to tytuł wystawy, której wernisaż odbędzie się 10 listopada (piątek) o godzinie 18 w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny.

Na wystawie swoje prace zaprezentują artyści ze Stowarzyszenia Amatorów Plastyków w Tomaszowie Mazowieckim. Będzie można zobaczyć obrazy wykonane głównie w technikach olej i akryl. Dominującym tematem będą pejzaże i elementy jesiennej przyrody.

Wernisaż urozmaicą występy artystyczne w wykonaniu: Lecha Kozdroja (piano), Henryka Kowalewskiego (gitara i śpiew), Kazimierza Mateckiego (śpiew), uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia: duetu Wiktorii Chwalińskiej (skrzypce) i Juliana Dobrzyńskiego (fortepian) oraz Adama Chrzanowskiego (akordeon), a także Elżbiety Jakóbczyk i Barbary Skawińskiej (recytacja) z Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Spotkanie z twórczością artystów z SAP odbędzie się w cyklu „Wieczory ze sztuką”.