Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


III Międzyprzedszkolny Turniej Tańca „Tupot Małych Stóp”

III Międzyprzedszkolny Turniej Tańca „Tupot Małych Stóp”.Dnia odbył się 27 lutego w Przedszkolu nr 3, które wchodzi w skład Zespołu Przedszkolnego w Tomaszowie Mazowieckim. Celem turnieju była edukacja przez zabawę, wspieranie rozwoju dzieci poprzez aktywność fizyczną i kulturalną, wymiana doświadczeń kadry pedagogicznej, popularyzacja tańca  jako formy wyrazu artystycznego.

Zdjęcie z turnieju

W turnieju wzięły udział amatorskie grupy taneczne (dzieci 5-letnie) z 8 tomaszowskich przedszkoli.

W Jury zasiedli: Pani Dagmara Mączyńska – instruktor Klubu Sportowego ASTER, sędzia Krajowy Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego, Pani Katarzyna Wojtaszczyk – przedstawiciel Miejskiego CentrumKultury filia TKACZ w Tomaszowie Mazowieckim, Pani Iwona Bernacik – Wicedyrektor Zespołu Przedszkolnego w Tomaszowie Mazowieckim.

W ocenie prezentacji brano pod uwagę: dobór repertuaru tanecznego i muzycznego, opracowanie choreograficzne, technikę wykonania i charakter tańca, dobór rekwizytów, muzykalność oraz ogólny wyraz artystyczny. Każde występujące dziecko otrzymało Dyplom uczestnictwa w turnieju i możliwość jednorazowego uczestniczenia w zajęciach tanecznych w Klubie Sportowym ASTER.

Trzy zwycięskie grupy taneczne otrzymały puchary:

I miejsce – Przedszkole nr 14 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim,

II miejsce – Przedszkole nr 3 w Zespole Przedszkolnym w Tomaszowie Mazowieckim,

III miejsce – Przedszkole nr 5 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 w Tomaszowie Mazowieckim.

Organizatorkami imprezy były: Wicedyrektor Zespołu Przedszkolnego Agnieszka Lewandowska oraz nauczycielki: Joanna Blewąska, Renata Kabacińska i Elżbieta Świderek.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy

Źródło: Przedszkole nr 3


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij