Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Idziemy dla Zosi

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim pomaga spełniać kolorowe marzenia Zosi Bigos. Już w najbliższą niedzielę – 31 października o godz.10 rusza sprzed SP12 otwarty dla wszystkich marsz, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie chorej na SMA Zosi.

Do tej pory na terenie placówki udało się zrealizować szereg przedsięwzięć wspierających akcję pomocową. Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował zbiórkę kasztanów i plastikowych korków, uczniowie klasy 2b pod opieką wychowawcy zebrali 3300 zł, wystawiając przedstawienie pt. „Wiedźmy” oraz urządzając licytację własnoręcznie wykonanych prac plastycznych i sprzedaż ciast.

Szkoła podjęła też we wrześniu challenge, do którego została nominowana przez SP9. Wykonaniu na boisku Orlik „Pajacyków dla Zosi” towarzyszyła oczywiście zbiórka pieniężna. Cel charytatywny miał także kilkudniowy kiermasz rozmaitości i słodkości (dzieło Samorządu Uczniowskiego i szkolnego wolontariatu) oraz rajd pieszy z udziałem emerytowanych nauczycielek. Zyskana dzięki tym działaniom kwota to aż 6371zł.

Tej niedzieli społeczność placówki czeka z zalewajką i słodkimi przekąskami na chętnych do włączenia się w akcję „Idziemy dla Zosi”.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij