Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Hektolitry potu wylane - Ewa Chodakowska w Arenie Lodowej

Pół tysiąca osób zebranych w Arenie Lodowej miało okazję brać udział w treningach fitness prowadzonych przez profesjonalnych trenerów z Ewą Chodakowską na czele.

FOTO

W minioną niedzielę (1 lipca) Arenę Lodową odwiedziła najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce – Ewa Chodakowska w ramach jej ogólnopolskiej trasy o nazwie: „Be Active Tour Powered By Nałęczowianka”. Razem z nią o dobry trening zadbali trenerzy z warszawskiego klubu Artis Be Active – Karolina Polis, Lefteris Kavoukis, Piotr Karwat oraz Daniel Żołek. Pół tysiąca osób miało okazję uczestniczyć w profesjonalnych zajęciach oraz dokonać bezpłatnego pomiaru wagi ciała. 'Rozwaliliście system, ilość osób i energia przebiła wszystko. Dziękujemy Wam za gościnę i super warunki’ - pisze na swoim profilu na Instagramie trener Piotr Karwat.Poza tym, oprócz samych treningów, zgromadzeni w Arenie Lodowej mogli odwiedzić stoiska lokalnych partnerów w strefie wystawienniczej oraz wziąć udział w zbiórce i licytacji dla chorej na nieoperacyjny guz pnia mózgu Amelki. Uczestnicy treningów z Ewą Chodakowską i jej teamem mieli także okazję wykonać m.in. bezpłatne badania pomiaru składu ciała. W programie znalazł się też czas na prelekcję dietetyk Marty Kielan na temat zdrowego odżywiania oraz losowanie nagród - niespodzianek.

Po treningu z Ewą Chodakowską rozstrzygnięto konkurs na najlepiej widoczną metamorfozę, która, zgodnie z regulaminem, musiała trwać 30 dni. Wyniki ciężkiej pracy oceniała Ewa Chodakowska. Zwyciężczynią została Aleksandra Witczak, która cenne nagrody rzeczowe wraz z bukietem odebrała dzień po wydarzeniu z rąk Prezes TCS Wioletty Jóźwik. Pozostałe miejsca na podium zajęły Justyna Kawiak oraz Małgorzata Jakszuk
Źródło: Tomaszowskie Centrum Sportu


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij