Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-15

Grant na lepszy start - spotkanie informacyjne

Dowiedz się jak zdobyć Grant na lepszy start. Mikrodotacje do 5000 zł dla młodych organizacji i grup nieformalnych!
Logo Funduszy Inicjatyw Obywatelskich

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS i Stowarzyszenie LGD POCENTRUM zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu GRANT NA LEPSZY START, którego trzecia edycja rozpocznie się 22 lutego 2016. GRANT NA LEPSZY START to program wsparcia młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i samopomocowych działających na terenie województwa łódzkiego, które mogą uczestniczyć w konkursie na mikrodotacje w wysokości do 5 tys. zł na inicjatywy oddolne. Zainteresowane organizacje i grupy zapraszamy do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim w dniu 16.02.2016 o godz.14:00 w sali konferencyjnej na I piętrze Starostwa Powiatowego, ul. Św. Antoniego 41.

Szczegółowe informacje o naborze oraz wymagana dokumentacja będzie dostępna na stronie www.grantnalepszystart.pl

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w partnerstwie z LGD POLCENTRUM wspiera lokalne działania w ramach Grantu na lepszy start od 2014 r. Do tej pory pomogli zrealizować 191 inicjatyw, w których uczestniczyło prawie 20 tysięcy osób. W tym roku chcą wesprzeć w różnej formie co najmniej 96 inicjatyw lokalnych w województwie. 

Projekt jest współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny,  Pracy i Polityki Społecznej.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij