Grand Prix w tenisie stołowym w MCK Za Pilicą

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim i Zarząd Miejski TKKF to organizatorzy Grand Prix w tenisie stołowym sezon 2022/2023. Wszystkie mecze będą odbywały się w poniedziałki od godziny 18 i czwartki od godziny 18.30 w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39.

Start rozgrywek 17 października o godzinie 18. Zostanie wówczas rozegrany turniej eliminacyjny, który wyłoni najlepszą szóstkę zawodników do grupy „A”. Wejście na ten turniej oraz pierwszy trening 20 października jest bezpłatny. Zapisy przez portal strefazajec.pl lub w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Więcej informacji pod numerem telefonu 664-989-484. Zapraszamy.