Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Finał Grand Prix w tenisie stołowym

Zbigniew Goździk, Paweł Burchard oraz Dariusz Będzyński stanęli na podium rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym sezon 2022/2023, których podsumowanie odbyło się 27 lutego w MCK Za Pilicą. Organizatorem zawodów było Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, a współorganizatorem Zarząd Miejski Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej.

Spotkania odbywały się w MCK Za Pilicą przy ul. Gminnej począwszy od października 2022 r. Grand Prix składało się z dwunastu turniejów, w których rywalizowało 18 zawodników. Nie brakowało wielu zaciętych pojedynków i emocji. Pierwsze miejsce zajął Zbigniew Goździk, drugi był Paweł Burchard. Na trzecim stopniu podium uplasował się Dariusz Będzyński. Kolejne miejsca zajęli: Bogusław Frankiewicz, Sławomir Odrowski, Michał Pietrzyk, Marian Pachciarek, Grzegorz Reszka.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij