Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dzień otwarty w „Siódemce”

Wiele atrakcji i niespodzianek czekało na przyszłych uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim, którzy 18 lutego wzięli udział w dniu otwartym placówki.


dzien otwarty w SP 7 2020


Zarówno kandydaci na uczniów, jak i ich rodzice mogli zwiedzić szkołę, zobaczyć pracownie, a także zapoznać się z ofertą edukacyjną. Dla dzieci zorganizowano zajęcia edukacyjne i gry dydaktyczne, spotkanie z ekologią, a także zabawy z wykorzystaniem tablic multimedialnych i zajęcia językowe. Chętni mogli skorzystać z konsultacji logopedycznych. Opiekunowie zostali zaproszeni na spotkanie z dyrekcją i nauczycielami. 

Przyszli uczniowie mieli też okazję wziąć udział w animacjach teatralnych prowadzonych przez zespół teatralny „Siódemka”. Były pląsy i zabawy ruchowe. Dla chętnych przygotowano fotobudkę. Na hali sportowej ustawiono tor przeszkód. Każdy mógł spróbować sił w rzucie do kosza czy minihokeju.

Redaktorzy szkolni zaprezentowali działający w SP nr 7 radiowęzeł, a uczniowie klasy czwartej zatańczyli dla gości krakowiaka.                      Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij