Dzień Mamy w Tomaszowie

Sesja fotograficzna, warsztaty ceramiczne i plastyczne, występy artystów DOK – m.in. takie atrakcje zostały przygotowane w ramach tegorocznego Dnia Matki.

Sesja fotograficzna dla Mam

W Miejskim Ośrodku Kultury, filii Miejskiego Centrum Kultury, będzie można skorzystać z sesji fotograficznej (25 maja o godz. 16.30). Liczba miejsc ograniczona. Informacje i zapisy pod nr tel. 44 724 42 93, 44 724 53 23.

Artystyczne popołudnie Białobrzegach

24 maja o godz. 17.00 Dzielnicowy Ośrodek Kultury – filia Miejskiego Centrum Kultury - zaprasza na program zatytułowany „Coś mamy DLA MAMY”.  Swoje umiejętności zaprezentują uczestnicy zajęć artystycznych ośrodka.

Na Dzień Mamy

W Ośrodku Kultury TKACZ –filii MCK – 25 maja odbędą się warsztaty. Instruktorzy zagospodarują czas zarówno mamom, jak i ich dzieciom. Zapisy do dnia 23 maja w sekretariacie ośrodka lub pod numerem telefonu 44 724 51 92.