Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Dzień Edukacji Narodowej w „trójce”

13 października 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. J. Piłsudskiego świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klas, przy ogromnym wsparciu nauczycielek: Małgorzaty Zysiak, Joanny Kozłowskiej i Edyty Sałowskiej zorganizowali dla swoich pedagogów koncert życzeń.

Na początku głos zabrał nowo wybrany przewodniczący szkoły, Wiktor Legęncki, który życzył nauczycielom wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie przekazał głos prowadzącym, którzy składali życzenia i zapowiadali artystyczne niespodzianki.

Następnie głos zabrała Lucyna Siudzińska- dyrektor szkoły. Zaznaczyła, że praca każdego pedagoga jest nieoceniona i nie można jej wykonywać dobrze bez zaangażowania, pasji i miłości do dzieci. Życzyła wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi spełnienia marzeń, także zdrowia, pomyślności i dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Dziękowała za codzienny trud i życzliwość, a następnie wręczyła wszystkim wyróżnionym osobom Nagrody Dyrektora Szkoły. Na zakończenie odczytała także list Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Marcina Witko skierowany do całej społeczności szkolnej, w którym padły słowa podziękowania za twórczy wysiłek i efektywną pracę.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij