Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Działo się na nowym boisku przy SP 10

Nowe boisko przy Szkole Podstawowej nr 10 jest już dostępne dla mieszkańców. W miniony weekend odbył się z tej okazji Piknik Rodzinny. Nie brakowało występów dzieci i atrakcji. Inwestycja powstała w ramach projektu „Park Niebrowski  – Boisko wielofunkcyjne – TBO”.

 

 

Imprezę dla mieszkańców przygotowali rodzice SP 10 na czele z Moniką Lisiczko (z Rady Rodziców), grono pedagogiczne i pracownicy niepedagogiczni, 25. Brygada Kawalerii Powietrznej, ZHP, Miejskie Centrum Kultury, trener Kamil Szymczak z rocznikiem 2014 Akademii Piłkarskiej Lechia oraz strażacy z PSP.

 

-Bardzo dziękuję wszystkim za tak wspaniałe wydarzenie, nauczycielom, którzy przyszli w swoim czasie wolnym. Mam nadzieje, że nowe boisko przyczyni się do rozwijania talentów sportowych młodzieży. Taki obiekt powstał również przy Szkole Podstawowej nr 8, a w planach mamy kolejny – mówił podczas wydarzenia prezydent Marcin Witko.

W ramach inwestycji w osiedlu Niebrów powstało boisko wielofunkcyjne wyposażone w bieżnię, skocznię do skoku w dal, boisko do piłki nożnej, do gry w badmintona, rzutnię do pchnięcia kulą oraz boisko do siatkówki plażowej. Do boiska została wytyczona droga dojazdowa z miejscami parkingowymi (w tym miejsce przeznaczone dla osób niepełnosprawnych) oraz chodnik wewnętrzny i schody terenowe. Wokół obiektu zamontowane zostały elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci i stojaki na rowery.
Boisko zostało również wyposażone w instalację odwadniającą bieżnię, kanalizację deszczową, instalację oświetleniową i monitoring. Realizacja zadania obejmowała także zakup i montaż kompleksowego wyposażenia sportowego. Kwota inwestycji wynosi 1.997.311,49 zł.

 

 

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij