Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Dni Tomaszowa 2016. Zmiana organizacji ruchu

W związku z organizacją Dni Tomaszowa, Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym i wyłączeniach z ruchu.

stop

24 czerwca 2016

PLAC KOŚCIUSZKI
od godziny 6.00 rano wyłączona z ruchu kołowego zostanie południowa pierzeja placu Kościuszki. Utrudnienia z tym związane  potrwają do soboty do godziny 21.00.  Dodatkowo w związku z przemarszem defilady 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w godzinach od 11.15 do godziny 14.00 mogą pojawić się czasowe utrudnienia w ruchu kołowym na trasie przemarszu.

BŁONIA
od godziny 14.00 zamknięty dla ruchu kołowego zostanie odcinek ulicy Strzeleckiej od ulicy ks. Ściegiennego do wysokości wulkanizacji. Utrudnienia potrwają do  poniedziałku do godziny 12.00.

25 czerwca 2016

BŁONIA
od godziny 15.00 wyłączone z ruchu kołowego zostaną następujące ulice:
- Nowy Port na odcinku od lasu do ulicy Strzeleckiej
- Wodna na wysokości łącznika ulicy Wodnej z ulicą ks. Ściegiennego
- PCK na odcinku pętli autobusowej do ulicy Strzeleckiej
Utrudnienia potrwają do poniedziałku do godziny 10.00.

Dodatkowo na ulicach Wodna, Nowy Port, ks. Ściegiennego oraz ul. św. Antoniego do ulicy Batalionów Chłopskich do ulicy ks. Ściegiennego w okolicach dawanej pętli autobusowej  obowiązywać będą znaki zakazu zatrzymywania się.

W związku z organizacją strefy gastronomii wyłączony z ruchu zostanie także parking przy ulicy PCK od dnia 23 czerwca (czwartek) do dnia 27 czerwca (poniedziałek).Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij