Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-02-18

Dni otwarte w tomaszowskich szkołach

Przed wyborem przedszkola czy szkoły dla swojego dziecka warto zapoznać się z przygotowaną przez placówki ofertą edukacyjną, a także porozmawiać z kadrą pedagogiczną. Swoje drzwi dla przyszłych uczniów oraz ich rodziców w najbliższych dniach otworzą m.in. szkoły podstawowe nr 3, 11 i nr 14.


dni otwarte szkoły 2020

W Szkole Podstawowej nr 3 dzień otwarty zaplanowano 21 lutego. Dyrekcja i nauczyciele zapraszają zarówno najmłodsze dzieci wybierające się do zerówki oraz klasy pierwszej, jak i starszych uczniów, którzy chcieliby się do tej placówki przenieść. Szkołę będzie można oglądać od godz. 17.


dzień otwarty SP 11 2020 plakat


Dzień później, 22 lutego, swoje drzwi dla przyszłych uczniów i ich rodziców otworzy Szkoła Podstawowa nr 11. Od godz. 11 do 13 spotkać się będzie można z dyrekcją i nauczycielami, poznać ofertę edukacyjną oraz zwiedzić obiekt. Zaplanowano również występy artystyczne uczniów, gry, zabawy, konkursy i poczęstunek dla dzieci.dzień otwarty w SP 14 2020 plakat


Do obejrzenia placówki i zapoznania się z przygotowaną ofertą kształcenia 28 lutego zaprasza dyrekcja oraz grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 14. Na gości czekać też będą inne atrakcje i niespodzianki. Szkołę zwiedzać będzie można od godz. 18.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij