Dni Otwarte Biura Lokalnego Centrum Opus

Biuro Lokalne Centrum Opus w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na Tydzień Dni Otwartych. Środa w godz. 9-17 oraz piątek w godz. 9-15.

Biuro Centrum Opus przy ul. POW 10/16 budynek C, pokój 1 zapewnia bezpłatne wsparcie dla NGO i nieformalnych grup aktywnych społecznie mieszkańców. Do jego zadań należy m.in. wsparciem w bieżącej działalności organizacji pozarządowych, wsparciem przy pisaniu wniosków i szukaniu źródeł finansowania działań, doradztwem w zakresie sprawozdawczości, księgowości, specjalistycznym doradztwem prawnym, wsparciem w tworzeniu podmiotów ekonomii społecznej, w tym spółdzielni socjalnych.