Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-25

Dla babć i dziadków


W w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej, w piątek 22 stycznia, odbyła się impreza skierowana do babć i dziadków z okazji ich święta. Przed widownią zaprezentowali się uczestnicy zajęć wokalnych MOK oraz grupy taneczne ART DANCE.
Zdjęcie grupy Art Dance z imprezy w Tkaczu
Bogaty repertuar muzyki akordeonowej zaprezentował Krzysztof Twardoń. Radosne spotkanie zostało podsumowane słodkim poczęstunkiem.

Spotkanie artystyczne z okazji święta babć i dziadków odbyło się również w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Dzielnicowej. Wystąpiły dzieci i młodzież rozwijające swoje artystyczne pasje pod okiem instruktorów placówki. Mali artyści zaprezentowali przed seniorami bogaty program artystyczny.
Zdjęcie babć i dziadków biorących udział w imprezie
Na scenie można było zobaczyć zespoły teatralne: Horrorek i Misz - Masz, zespół taneczny Impuls, uczestników zajęć wokalno - muzycznych, Klubik Malucha oraz Klub Przyjaciół Literatury. W programie znalazło się również miejsce na zabawy integracyjne dla babć, dziadków i ich wnuków.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij