Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Darmowa kastracja, czipowanie, szczepienia przeciw wściekliźnie – zapraszamy do naszych ruchomych punktów

Jeżeli nie masz czasu przyjść do Urzędu Miasta i zapisać swojego zwierzaka na zabieg kastracji, sterylizacji, czipowanie oraz szczepienie przeciw wściekliźnie, my dotrzemy do ciebie! 18 lipca będziemy na Ciebie czekać od 17.30 do 19.30 w punkcie zlokalizowanym przy kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Ludwikowska 81/83.Na miejscu będzie można złożyć odpowiedni wniosek na zabieg kastracji i sterylizacji oraz zaczipować i zaszczepić zwierzaka. Oczywiście, wszystko bezpłatnie! W następnych tygodniach pojawimy się w kolejnych dzielnicach!

Dla zwierząt to same korzyści. Samice nie mają cieczki (suczki), rujki (kotki). Zabieg chroni je przed ropomaciczem i nowotworami układu rozrodczego, a także nowotworami gruczołu mlekowego. Zapobiega również ciążom urojonym. Kocury po kastracji nie znaczą terenu swoim zapachem, samce są mniej agresywne i nie uciekają z domu gdy w okolicy jakaś samica ma rujkę. Chroni to również przed nowotworami układu płciowego oraz schorzeniami prostaty.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij