Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-05

"Czytam sobie w Bibliotece" – nowy projekt w MBP

Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP serdecznie zaprasza do udziału w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Egmont Polska "Czytam sobie w bibliotece", promującego czytelnictwo wśród dzieci w wieku 5-8 lat.

W ramach projektu tomaszowska biblioteka otrzymała dziewięć książek z serii "Czytam sobie" oraz scenariusze na przeprowadzenie zajęć literacko plastycznych. W ramach projektu, biblioteka zrealizuje dwa zajęcia warsztatowe, które odbędą się w następujących terminach:

22.10.2015 o godz.10.00 - pod hasłem "Zabawa w maga" zajęcia zostaną przeprowadzone w oparciu o książkę Wojciecha Widłaka , "Syrop maga Abrakabry".

29.10.2015 o godz.10.00 pod hasłem "Przyjaciele planety ziemia", - zajęcia zostaną przeprowadzone w oparciu o książkę Wojciecha Widłaka , "Marta i ufoludek".

W październiku biblioteka zaprasza również grupy zorganizowane z przedszkoli i szkół podstawowych na głośne czytanie książek z serii "Czytam sobie" wydawnictwa Egmont. Zapisy odbywają się w siedzibie biblioteki przy Pl. Kościuszki 18 lub pod nr telefonu: (44)724-61-06. Osoba do kontaktu Katarzyna Długosz, kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MBP.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij