Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Cykl „Wehikuł czasu” również w MCK Za Pilicą

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim ma dobrą wiadomość dla tych, którym spodobał się projekt „Wehikuł czasu – aktywny senior” realizowany w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. Już od tego miesiąca podobne spotkania odbywać się będą w MCK Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39. Na pierwsze warsztaty organizatorzy zapraszają 21 marca o godz. 10.

Projekt ma na celu aktywizację i integrację seniorów, pokazanie, że jesień życia też może być ciekawa oraz umożliwienie uczestnikom spotkań rozwijania pasji i zainteresowań.

Cykl „Wehikuł czasu – aktywny senior” w MCK Za Pilicą rozpocznie się warsztatami plastycznymi „Wielkanocne jajko”, które poprowadzi koordynatorka projektu i instruktorka MCK Katarzyna Wojtaszczyk. Seniorzy wykonają ozdoby świąteczne metodą filcowania na sucho.


Kolejne spotkania planowane są 18 i 19 kwietnia, 23 maja oraz 16 czerwca. Wśród tematów przewidziane są: warsztaty florystyczne i kulinarne, nordic walking oraz gry i zabawy „Bingo”.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy na poszczególne wydarzenia. Chęć udziału można zgłaszać w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub telefonicznie pod numerem 44 712 23 69.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij