Blues w wydaniu symfonicznym

„Konopnicka słucha bluesa symfonicznie” to tytuł koncertu grupy Bluestones, który odbędzie się 20 listopada w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Początek o godz. 17. W programie utwory Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy z repertuaru zespołu Breakout w nowych odsłonach.

Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa zbiorów i pamiątek kolekcjonerskich z „Galerii na wsi Niebrów”. Zaprezentowane zostaną zdjęcia wielkoformatowe formacji Blackout i Breakout, a także Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy, Bogdana Loebla i wiele innych. Będą też zdjęcia Marii Konopnickiej.

Organizatorami koncertu są Związek Dużych Rodzin Trzy Puls z Rawy Mazowieckiej oraz Bluestones – Nieformalna Grupa Muzyczna. Bezpłatne zaproszenia do odbioru pod numerem tel. 602 490 432. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.