Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Bilet powrotny do biblioteki” w MBP

Miesięcznik nauczycieli i bibliotekarzy ,,Biblioteka w Szkole” jest pomysłodawcą akcji ,,Bilet powrotny do biblioteki”. W ramach akcji tomaszowska biblioteka przekaże dzieciom z klas I-III „bilety powrotne do biblioteki”. Podczas każdej wizyty w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP, uczeń może poprosić o książkę z danej kategorii (np. lektura, książka o zwierzętach, o świecie, detektywistyczna, o przyjaźni itp.) Po oddaniu każdej pozycji, bibliotekarz ostempluje odpowiednią ikonkę na bilecie. Po oznakowaniu całego biletu, dziecko otrzyma dyplom i drobny upominek.

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza uczniów klas 1-3, którzy po dłuższej przerwie wrócili do szkół, do wzięcia udziału w czytelniczym przedsięwzięciu. Akcja jest formą zabawy. Zachęcamy rodziców do odwiedzania wraz z pociechami książnicy przy pl. Kościuszki 18.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij