Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach w Arenie

Klub Sportowy Arena w Tomaszowie Mazowieckim we współpracy z Areną Lodową zorganizuje dla wszystkich lekcje jazdy na łyżwach zupełnie za darmo.

Już wystartowały zapisy na zajęcia, w ramach których wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie nauczyć się od podstaw jazdy na łyżwach. Darmowa Nauka Jazdy Na Łyżwach obejmuje 3 bezpłatne lekcje dla jednego uczestnika od piątego roku życia. Osoby, które zdecydują się na udział będą mogli trenować pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Zapisów można dokonywać poprzez adres e-mail: naukajazdy@arenalodowa.pl

Projekt ten potrwa od 24 października do 30 grudnia 2022 r. (od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 19:00). Niezbędne oświadczenia znajdują się na stronie internetowej Areny Lodowej, a dodatkowe informacje w zamieszczonym regulaminie. Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij