Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-08-12

Baw się z nami kolorami

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza 14 sierpnia do wspólnej zabawy podczas warsztatów pn. „Paciaje i mazy”. Odbędą się one na przystani miejskiej nad Pilicą (ul. PCK 2/4) w godz. 17-19 w ramach „Kulturalnych piątków z MCK”.

W programie m.in.: malowanie farbami na różnych powierzchniach (np. na tekturze, streczu, przezroczystych tablicach itd.), rysowanie kredą na chodniku, tworzenie graffiti wg gotowych szablonów, pokazy baniek mydlanych, fotościanka i inne atrakcje.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek. I tych, co już umieją malować, i tych, którzy chcą się tej sztuki nauczyć, jak również tych, którzy po prostu chcą ciekawie i kreatywnie spędzić czas. Wstęp jest wolny, jednak ze względu na sytuację związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 prosimy o zachowanie zasad reżimu sanitarnego i stosowanie się do zaleceń organizatorów.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij