Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-10-28

Baw się na koncercie, MCK zajmie się Twoim dzieckiem

Chcesz przyjść na koncert Tomasza Organka, który odbędzie się 5 listopada br. W Tomaszowie Mazowieckim, ale nie masz z kim zostawić dziecka? To już nie problem.

Miejskie Centrum Kultury na czas wydarzenia (w godz. 19.30-21.30) zapewni mu bezpłatną opiekę w ramach Junior Event Clubu, który zorganizowany zostanie w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 przy ul. św. Antoniego 29 (w miejscu koncertu). Dolna granica wiekowa dzieci to 4 lata. Zajmą się nimi doświadczeni i wykwalifikowani animatorzy i instruktorzy. Obowiązują zapisy. Więcej informacji pod numerem telefonu 44 712 23 69 lub elektronicznie na adres kontakt@mck-tm.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 4 listopada. Kartę zgłoszeniową i regulamin można pobrać ze strony internetowej Miejskiego Centrum Kultury (http://mck-tm.pl/junior-event-club/).

Przypominamy, że bilety na koncert zespołu Ørganek są do nabycia przez Internet na portalu Biletyna.pl (https://biletyna.pl/koncert/ORGANEK-Na-razie-stoje-na-razie-patrze/Tomaszow-Mazowiecki), a także stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 w godz. 8-16,
w Skansenie Rzeki Pilicy, ul. A.F. Modrzewskiego 9/11 w godz. 10-18 (od wtorku do niedzieli),
w PTT Groty Nagórzyckie, ul. Pod Grotami 2/6 w godz. 10-18 (od wtorku do niedzieli),
w Informacji Turystycznej, pl. Kościuszki 29 w godz. 9-15 (od poniedziałku do niedzieli).

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij