Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Aktywnigospodarczo.pl – nowa strona dla inwestorów

W dobie globalizacji i cyfryzacji profesjonalnie przygotowana, pozycjonowana i tłumaczona na język angielski witryna internetowa jest pierwszym źródłem informacji dla potencjalnego inwestora oraz przedsiębiorcy poszukującego informacji o możliwościach wsparcia dla działań prorozwojowych i eksportowych. Dlatego wychodząc naprzeciw tym potrzebom w ramach projektu utworzono dedykowaną stronę internetową.

logo aktywni gospodarczo

Strona jest dwujęzyczna (język polski i język angielski), składa się z zakładek, na których prezentowane są przedstawione poniżej zagadnienia:

Dział „STREFA INWESTORA”

Oferta powstaje dzięki współpracy z gminami z powiatu tomaszowskiego oraz podmiotami prywatnymi oferującymi tereny, hale, magazyny etc.

Przewodnik dla inwestora i przedsiębiorcy z wystandaryzowanym opisem procesu inwestycyjnego: informacje geodezyjne, wypis i wyrys z MPZP, decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania, uzyskanie prawa do dysponowania nieruchomością,  pozwolenie na budowę, pozwolenie użytkowanie obiektu budowlanego itp. osoby i wydziały kontaktowe.

Dział „STREFA EKSPORTERA”

Tu swoje dane mogą zamieszczać firmy, na podstawie wypełnionego formularza. Dane zawarte w formatce będą analogiczne dla wszystkich firm, aby opisy były jednakowe dla wszystkich. 

Dział „DLACZEGO MY?”

Opis atrakcyjności miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego w różnych dziedzinach: lokalizacyjnej (drogi, bliskość lotnisk etc.), turystycznej, przyrodniczej (bogate zasoby surowców), gospodarczej (potencjał kadrowy, szkolnictwo zawodowe), kulturalno-rozrywkowej (bogata propozycja działań artystycznych).

Dział „NASZE GMINY”

Część strony poświęcona poszczególnym gminom wiejskim i gminie miejskiej oraz powiatowi tomaszowskiemu  w formie ogólnej charakterystyki tych rejonów.

Nie zabrakło też miejsca na AKTUALNOŚCI, w których umieszczane są szczegółowe informacje dotyczące realizacji projektu, a także innych ważnych wiadomości dla przedsiębiorców. Zapraszamy również lokalne firmy do przesyłania istotnych informacji gospodarczych.

Strona www.aktywnigospodarczo.pl została utworzona w ramach realizacji projektu pt. „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego” dofinansowanego w ramach II Osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. 

 Logotypy unijneTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij