Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


8. Ogólnopolski Rajd Kajakowo - Rowerowy

KS AMBER zaprasza na 8. Ogólnopolski Rajd Kajakowo - Rowerowy. W programie m.in. regaty kajakowe, pokaz ratownictwa wodnego i zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy oraz muzeum. Zapisy do 8 czerwca mailowo (biuro@amberklub.pl). Dodatkowych informacji udziela Andrzej Ambroziak, tel. 602 32 10 35.

PROGRAM

Sobota 10 czerwca 2017r.
9:00 - Przejazd rowerami uczestników rajdu do Smardzewic, zwiedzanie Kościoła Św. Anny w Smardzewicach, spływ kajakowy i regaty kajakowe o nagrody i trofea rzeką Pilicą na odcinku Smardzewice – Tomaszów, Przystań.
13:00 – Święcenie rzeki, pokaz ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy przedmedycznej na Przystani w Tomaszowie Mazowieckim (akcja bezpieczne wakacje), c.d. spływu na trasie Tomaszów – Spała.
16:00 - Zakończenie spływu i powrót uczestników autokarem ze Spały do Tomaszowa.
16:30 Posiłek dla uczestników spływu, rozdanie nagród i integracyjne ognisko z gitarą.

Niedziela 11 czerwca 2017 r.
9:00 - Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy i muzeum w Tomaszowie, wyjazd rowerami z Przystani w Tomaszowie do Spały ścieżką rowerową
12:00 - Spływ rzeką Pilicą na trasie Spała – Inowłódz, Zakościele, zwiedzanie kościółka Św. Idziego i ruin Zamku Kazimierza Wielkiego, powrót do Tomaszowa,
16:00 - Posiłek i zakończenie imprezy.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij