Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tomaszowskie organizacje z grantami

Oficjalnie zakończono V edycję programu „Decydujesz, pomagamy”, organizowanego m.in. przez Fundację Tesco.  W tegorocznej edycji, granty trafiły również do tomaszowskich organizacji.

Grant w wysokości  5 000,00 zł otrzymał projekt Koła Polskiego Związku Niewidomych w Tomaszowie Mazowieckim „Jak zobaczyć nie widząc?” a 3 000,00 zł otrzymało Tomaszowskie Stowarzyszenie Amazonek z projektem „Razem
z Amazonkami” .

W V edycji programu wzięło udział ponad 800 organizacji społecznych i aktywnych mieszkańców w całej Polsce. W województwie łódzkim
na projekty oddano łącznie 410 314 głosów. Zgłaszane przez aktywistów inicjatywy społeczne dotyczyły edukacji, promocji zdrowego stylu życia, rewitalizacji lokalnego otoczenia i wielu innych, potrzebnych dla społeczności obszarów.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij