Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Strefa Płatnego Parkowania została zawieszona. Abonamenty zachowają ważność

Gmina-miasto Tomaszów Mazowiecki poprowadzi Strefę Płatnego Parkowania swoimi siłami. Firma obsługująca do tej pory SPP postawiła warunki, na które Urząd Miasta nie mógł przystać. Od 1 października Strefa została "zawieszona" co oznacza, że w najbliższym czasie użytkownicy nie muszą ponosić opłat za parkowanie. Miasto poprowadzi Strefę jedynie w ścisłym centrum miasta i przy urzędach, czyli tam gdzie jest niezbędna rotacja miejsc. Obecnie rozpoczynamy proces jej utworzenia.

FOTO

Abonamenty zachowają ważność

Informujemy, że wszystkie abonamenty zachowają ważność w danej strefie (zgodną z okresem wskazanym na karcie) po wprowadzeniu zmian w Strefie Płatnego Parkowania. Projekt uchwały, który zostanie przedstawiony radnym Rady Miejskiej, zakłada, iż SPP będzie funkcjonowała w nowej formule od 1 stycznia 2018 roku.

Użytkownicy mogą zwrócić kartę abonamentową

Osoby zainteresowane zwrotem karty mogą składać wnioski w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (budynek A, parter). Do wniosku należy dołączyć kartę abonamentową. Użytkownik otrzyma zwrot środków proporcjonalny do niewykorzystanego okresu.

Pobierz wniosek

Zwrot środków z konta moBilet

W celu uzyskania zwrotu środków z konta moBilet, Użytkownik powinien przesłać mailową dyspozycję na adres pomoc@mobilet.pl, domyślnie środki zwracane są na konto bankowe, z którego dokonano wpłaty, jeśli nie ma takiej możliwości należy podać w mailu dane konieczne do wykonania przelewu. Zwrotu dokonuje firma Mobile Traffic DATA Sp. z o.o.

 

Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w Wydziale Finansowo-Księgowym tel. 44 724 23 11 wew. 265, 285.

 

 

 

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij