Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Przed nami letnie zawody łyżwiarstwie w Arenie

Zakończenie letniego sezonu łyżwiarskiego zwieńczymy wyjątkowymi zawodami 29 i 30 lipca 2023 r. Po raz kolejny upamiętnimy Marka Łakomskiego - naszego kolegę, byłego łyżwiarza i Prezesa Klubu Sportowego Arena. Możecie zapisać się już dziś…Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki we współpracy z Tomaszowskim Centrum Sportu po raz drugi organizuje Największe Letnie Zawody Dzieci i Młodzieży w Łyżwiarstwie Szybkim im. Marka Łakomskiego. Jednocześnie odbędą się u nas Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego im. Marka Łakomskiego. Na te niezwykłe wydarzenia zapraszamy już 29-30 lipca 2023 od godziny 9.


Młodzi panczeniści powalczą na na czterech dystansach w ośmiu kategoriach wiekowych:

F1 - dziewczynki - chłopcy
F2 - dziewczynki - chłopcy
E1- dziewczynki - chłopcy
E2 - dziewczynki - chłopcy
D1- dziewczynki - chłopcy
D2- dziewczynki - chłopcy
C1- dziewczynki - chłopcy
C2- dziewczynki -chłopcy

Pierwszego dnia zawodów pokonają dystanse: 100 m i 100 m, 100 m i 300 m, 500 m i 500 m, 500 m i 1000 m a drugiego: 100 m i 100 m, 100 m i 500 m, 500 m i 500 m, 500 m i 1000 m.

Zapisów należy dokonywać tylko i wyłącznie drogą elektroniczną na adres zawody@arenalodowa.pl podając w tytule wiadomości: ”Letnie zawody im. Marka Łakomskiego” + z załączonym formularzem zgłoszeniowym oraz oświadczeniem

Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 lipca 2023 lub do wyczerpania limitu miejsc (200 osób) Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenie dostępnym na stronie internetowej Areny Lodowej.

Bierzcie udział, wpadajcie i kibicujcie razem z nami. Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij