Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Program łączący pokolenia

Fundacja Educator realizuje projekt skierowany do seniorów. W jego ramach odbędzie się szereg spotkań i wycieczek o charakterze międzypokoleniowym.


seniorzy Fundacja Educator


Najbliższe spotkanie odbędzie się 22 lutego o godz. 19 w sali oratorium św. Filipa Neri w parafii św. Rodziny przy ul. Niskiej. W jego ramach zaplanowano „Turniej strategicznych gier planszowych”.

Wycieczki, spotkania lub inne zajęcia dla seniorów w ramach projektu będą organizowane co miesiąc aż do końca 2020 roku. W marcu będą to: konkurs poetycki ph. „Czyj to wiersz?” oraz wyjazd do Poświętnego połączony ze zwiedzaniem zespołu klasztornego Ojców Filipinów.

W kwietniu zaplanowano warsztaty plastyczne pn. „Każdy to potrafi” oraz wycieczkę do Smardzewic połączoną ze zwiedzaniem sanktuarium  św. Anny oraz z udziałem w Misterium Męki Pańskiej.

Na przełom kwietnia i maja (29.04-2.05) przewidziana jest czterodniowa wycieczka „Śladami św. Jana Pawła II” (Kraków, Zakopane, Szczawnica, Wadowice), a w czerwcu wyjazd do Ciechocinka (tężnie solankowe i zwiedzanie miejscowości z przewodnikiem). Zapisy w biurze Fundacji Educator, mieszczącym się przy parafii św. Antoniego bądź pod numerem telefonu 602 335 691.

Projekt dofinansowany jest z budżetu miasta Tomaszowa Mazowieckiego.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij