Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kilkaset osób na spotkaniu dotyczącym dotacji na wymianę pieców

Specjaliści z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, prezydent Marcin Witko, prezes Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej i pracownicy Urzędu Miasta odpowiadali wczoraj na pytania mieszkańców dotyczące możliwości  dofinansowania m.in. wymiany pieców węglowych lub przyłączenia do sieci ciepłowniczej lub gazowej. Na spotkanie przyszło kilkaset osób.

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie wymiany pieców

Mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego, wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie mogą składać wstępne deklaracje o dofinansowanie. Są one potrzebne do aplikacji o środki na ten cel z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, którą przygotowuje Urząd Miasta.  

Szczegóły programu i deklaracje, które można składać do końca lutego,  dostępne są na stronie

http://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/dotacje-dla-mieszkancow-na-wymiane-piecow-lub-przylaczenie-do-miejskiej-cieplowni-w-srode-spotkanie-w-urzedzie-miasta/Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij