Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Gimnazjaliści z „siódemki” odnoszą kolejne sukcesy

Podobnie, jak w latach ubiegłych, uczniowie Gimnazjum nr 7 mogą pochwalić się licznymi sukcesami w Kuratoryjnych Konkursach Przedmiotowych oraz innych konkursach wiedzy  o zasięgu ogólnopolskim i wojewódzkim.

 Zdjęcie dyrekcji placówki z laureatami konkursów

Lista uczniów, którzy osiągnęli tytuły laureata i finalisty w Konkursach Przedmiotowych  w roku szkolnym 2016/2016 jest imponująca. Tytuł finalisty uzyskało 17 uczniów, dwoje z nich zostało laureatami konkursu z historii: Kacper Szulc (opiekun Maria Śledzińska), Daniel Wlazło (opiekun Radosław Pająk). Ponadto finalistami konkursu z historii zostali: Blanka Kolanko, Michał Szczypior, Aleksandra Tulin, Przemysław Koch (opiekunowie Maria Śledzińska, Iwona Goździk). Tytuł finalisty konkursu z wiedzy o społeczeństwie uzyskali: Piotr Cichowski, Filip Macuda, Daniel Wlazło, Oliwia Kłosek, Jakub Błoński, Jan Jania, Szymon Trzciński,  Jakub Szyler (opiekunowie Radosław Pająk, Maria Śledzińska). Finalistami konkursów zostali: z muzyki Natalia Przybylska (opiekun Agnieszka Bieniek), z biologii Blanka Kolanko (opiekun Teresa Małagocka),  z chemii Michał Trzonek (opiekun Jolanta Jaśkiewicz).

Uczniowie z „siódemki” również w innych konkursach wiedzy z zakresu różnych przedmiotów prezentowali się bardzo dobrze, odnosząc znaczące sukcesy na szczeblu kraju i województwa. Laureatem konkursu geograficznego „Przez morza, lądy i oceany” został Daniel Wlazło, zaś Piotr Cichowski uzyskał tytuł finalisty (opiekunowie Aneta Kołodziejska, Anna Pająk).  Finalistami konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” są Antoni Węgliński i Miłosz Biniek (opiekun Maria Śledzińska). Natomiast do finału I edycji Ogólnopolskiej Gimnazjalnej Olimpiady z Wiedzy o Społeczeństwie organizowanej przez Szkołę Główną Handlową awansowali: Daniel Wlazło, Filip Macuda, Jakub Szyler (opiekunowie Radosław Pająk, Maria Śledzińska). Tytuł finalisty w Interdyscyplinarnym Konkursie Filozofii Klasycznej zdobyła Zofia Gawior (opiekun Iwona Goździk).  Niektóre z tych konkursów nie zostały jeszcze zakończone, a ich etapy finałowe zostaną przeprowadzone w najbliższych tygodniach.

 

Uczniom i ich nauczycielom za godne reprezentowanie szkoły dziękuje dyrekcja placówki. Do tej pory w prestiżowych i cenionych Przedmiotowych Konkursach Kuratoryjnych uczniowie  uzyskali  już  46 tytułów laureatów  i 112 tytułów finalistów, co plasuje szkołę w czołówce gimnazjów z województwa łódzkiego.

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij