Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


"Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w Polsce"

"Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w Polsce" to ogólnopolski projekt edukacyjno-informacyjny realizowany na zlecenie Ministerstwa Rozwoju przez Towarzystwo Amicus - organizację pozarządową z blisko 20 letnim doświadczeniem w działaniach proeuropejskich.

 

Celem projektu jest upowszechnienie wiedzy wśród organizacji pozarządowych o możliwościach aplikowania o środki w perspektywie finansowej 2014-2020.

 

W każdym z województw do października 2017 r. przewidziano :

 

  • 2 seminaria informacyjne (8 h), złożone z części plenarnej i warsztatowej dla 50 uczestników nt. możliwości pozyskiwania funduszy europejskich przez III sektor w perspektywie finansowej 2014-2020;
  • 7 warsztatów (8 h) poświeconych pracy nad projektem w wybranych obszarach tematycznych tj.: projekty adresowane do grup defaworyzowanych, ekonomia społeczna, projekty edukacyjne, sport i zdrowie, usługi na rzecz rodziny, opieka nad osobami zależnymi, budowanie partnerstw, innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa;
  • wsparcie doradcze indywidualne i grupowe w kontekście planowanych i przygotowywanych projektów;

 

Ponadto odbędą się.:

  • szkolenia z wykorzystaniem platformy e-leraningowej
  • 24 webinaria (wykłady on-line)

 

Wszyscy uczestnicy projektu, którzy zarejestrują się na platformie edukacyjno-rekrutacyjnej, zostaną objęci działaniami informacyjno-promocyjnymi (m.in. newsletter, sms-y edukacyjne), a także będą mogli uczestniczyć w moderowanych forach dyskusyjnych i korzystać z publikowanych na platformie eksperckich artykułów tematycznych.

Seminaria i warsztaty prowadzone będą metodami aktywnymi, przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym, praktyków w przygotowaniu i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych.

Proponowane działania są dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapraszamy do skorzystania z projektu i upowszechnieni informacji o projekcie.

 

Więcej informacji na stronie www.ckngo.pl; www.facebook.com/FunduszeEuropejskieNGO

 

Biuro projektu:

  1. Kępna 17a/2, 03-730 Warszawa

tel. (22) 629 17 24, fax: (22) 628 10 73

e-mail: biuro@ckngo.pl; rekrutacja@ckngo.plTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij