Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-02

„Bajanie na szklanym ekranie” w MBP

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej serdecznie zaprasza na cykliczne, wtorkowe projekcje filmowe. W Pokoju Bajek MBP zostanie wyświetlony film animowany pt: ,,Nowe szaty Króla 2". Najbliższa projekcja odbędzie się we wtorek, 3.11. br. o godz. 16.00. Zapraszamy!

Głównym bohaterem filmu jest Kronk. Ma on poważny problem, ponieważ niedługo przyjedzie do niego ojciec, od którego oczekuje dwóch słów pochwały - "Zuch chłopak". Niestety, wie, że nigdy tego nie osiągnie. Jego ojciec chciałby, aby Kronk miał wspaniały, wystawny dom na wzgórzu, żonę z dziećmi. Jednak jedynym przybytkiem jego syna jest jego zawód - kucharza, oraz przyjaciele, którzy pomogą mu w każdej sytuacji. To właśnie dzięki nim Kronk może ujrzeć swego ojca z kciukiem uniesionym do góry i usłyszeć upragnione od dawna słowa pochwały. Komentatorem filmu jest Kuzco. W filmie pojawiają się również takie postacie jak Yzma, Pacha i jego rodzina oraz Birdwell - miłość Kronka.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij