Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Strażnicy miejscy ujęli mężczyznę z narkotykami

19-latek z suszem roślinnym ze wskazaniem na marihuanę został ujęty w Tomaszowie Mazowieckim przez strażników miejskich. Mężczyznę przekazano policji.

foto


Do zdarzenia doszło 27 czerwca około godz. 18.20 na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul.  Maya w Tomaszowie Mazowieckim. Strażnicy miejscy w trakcie rutynowej kontroli ujawnili dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich spożywał alkohol. W trakcie czynności legitymowania mężczyzna zaczął zachowywać się podejrzanie, nie słuchając poleceń funkcjonariuszy i próbując chować niewielki przedmiot do kieszeni spodni.

Strażnicy dokonali kontroli osobistej w wyniku której ujawnili przy nim metalowe pudełko z zawartością suszu roślinnego przypominającego marihuanę. Wezwana na miejsce policja zatrzymała ujętych przez strażników mężczyzn i przewiozła ich do Komendy Powiatowej Policji, celem dalszych czynności procesowych. Ustalono, że zawartość pudełka to 4 g suszu roślinnego ze wskazaniem na marihuanę.  W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 19-letniego mężczyzny policjanci ujawnili kolejne 16,8 g suszu.
Źródło: www.strazmiejska.tomaszow-maz.pl


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij