Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ferie zimowe w Arenie Lodowej

Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim przygotowała specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców województwa łódzkiego, którzy 11 lutego rozpoczną ferie zimowe.  

FOTO


W okresie ferii Arena Lodowa uruchomi dodatkowe ślizgawki - codziennie od 10.30 do 22.00. Każdy może zapisać się na zajęcia z nauki jazdy na łyżwach. Cena za pięciogodzinny kurs wynosi 250 zł i obejmuje wypożyczenie kasku oraz ochraniaczy.

Od najbliższej soboty w Arenie Lodowej funkcjonować będzie odpłatna szkółka łyżwiarstwa figurowego. Zapisy – tel. 788660127, e-mail: lutz.piaseczno@gmail.com

Wkrótce poinformujemy o szczegółach wszystkich atrakcji zaplanowanych w Arenie Lodowej w okresie od 11 do 24 lutego. W ubiegłym roku podczas ferii zimowych obiekt odwiedziło ponad 15,5 tys. osób.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij