Oferta zajęć Miejskiego Centrum Kultury 2024/2025

Nowy rok szkolny to nie tylko początek nauki, ale także zajęć w placówkach MCK: MCK Tkacz, MCK Browarna i MCK Za Pilicą. W ofercie znajdują się zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Zajęcia plastyczne i rozwojowe: rysunek i malarstwo, plastyka dla dzieci, ceramika, sensoryka, logorytmika, Klubik Malucha, Klub Seniora, mindfulness, język angielski.

Zajęcia muzyczne i teatralne: gitara, pianino, perkusja, instrumenty dęte, studio wokalne, zespół wokalny Violinki, chór Artis Gaudium, Teatr Piosenki, fotografia, studio monodramu, teatr.

Zajęcia ruchowe: fitness, capoeira, nordic walking, piłka nożna, tenis stołowy, taniec nowoczesny, taniec towarzyski.

Zapisy:

www.strefazajec.pl– po wybraniu miasta (Tomaszów Mazowiecki) wyświetli się aktualna oferta zajęć (dokładna instrukcja, jak się zalogować i opłacić zajęcia);

• telefonicznie pod nr 44 712 23 69;

• osobiście przy pl. Kościuszki 18 (kamienica starego sądu, I piętro).

Zajęcia rozpoczynają się w październiku, MCK czeka na Was! ZNIŻKI:

• dla uczestników kontynuujących zajęcia – 10% zniżki;

• z Kartą Tomaszowianina/Kartą Dużej Rodziny – 10% zniżki (promocje sumują się).

Szczegółowe informacje na stronie MCK.