• Data opublikowania: 2024-10-14

Kolejny udany koncert Teatru Piosenki

"Sen o życiu" w wykonaniu artystów Teatru Piosenki pod kierunkiem Katarzyny Goljat po raz kolejny odtworzony został w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą w piątkowy wieczór 11 października br.

Refleksyjne spotkanie z muzyką przyciągnęło do ośrodka w Białobrzegach wielu odbiorców, którzy z zapartym tchem śledzili występ. Niezwykle emocjonalne interpretacje, wzbogacone przez przemyślane aranżacje, sprawiły, że widzowie mieli okazję nie tylko usłyszeć, ale i poczuć sztukę.

Na zdjęciu artyści na scenie, ubrani w jesienne płaszcze. Przy mikrofonie wokalista. W jego tle siedzą na krzesłach inni artyści. Niektórzy czytają gazety i książki

Katarzyna Goljat, kierująca Teatrem Piosenki, po raz kolejny udowodniła, że jej zespół potrafi łączyć artystyczną wrażliwość z uniwersalnym przekazem. Dzięki talentowi i pasji artystów, ich muzyczne projekty trafiają w gusta szerokiego grona odbiorców, niezależnie od wieku czy doświadczeń życiowych. "Sen o życiu" to kolejny dowód na to, że sztuka ma moc łączenia ludzi oraz skłaniania ich do refleksji nad istotnymi kwestiami życia.

Źródło: Teatr Pioesnki, Sen o życiu, Katarzyna Goliat, MCK za Pilicą