Coś dla miłośników teatru i kabaretu

W piątkowy wieczór podczas Letniej Scenie Artystycznej nad Pilicą odbyło się wyjątkowe spotkanie, które zgromadziło wielu miłośników teatru i polskiego kabaretu. Na scenie wystąpił Dariusz Jakubowski wraz z ekipą w autorskim repertuarze „Fredro – konteksty albo zupa na gwoździu, czyli od Kochanowskiego do Waligórskiego".

Przedstawienie składało się z zabawnych występów słownych, które przeplatały się z występami wokalnymi oraz przerywnikami muzycznymi. Artystyczne wykonania spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności, która reagowała śmiechem i oklaskami. Pomimo deszczu repertuar trwał do samego końca...

Kolejne wydarzenie z cyklu Letniej Sceny Artystycznej już w najbliższy piątek. Szczegóły już wkrótce. Zapraszamy w imieniu organizatorów.