Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP nr 12

Kolejny rok szkolny zakończył się dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim bardzo pomyślnie. Szkoła może poszczycić się dużą liczbą uczniów, którzy osiągnęli wyjątkowe sukcesy w nauce i w konkursach o zasięgu ogólnopolskim a także uzyskali wysokie wyniki z egzaminu zewnętrznego.

koniec roku sp 12

Tytuł „Uczennicy Roku” otrzymała Julia Głowa, która osiągnęła najwyższą średnią ocen 6.0. Natomiast „Absolwentką Roku ” została uczennica Natalia Jakszuk.

Wśród uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki z egzaminu zewnętrznego znaleźli się: Jakub Kacprzyk, Klaudia Jabłońska, Aleksandra Nowak i Piotr Zwardoń.

Z kolei laureatami Nagród Prezydenta Miasta za szczególne osiągnięcia w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty zostali:

Mikołaj Tatar, Szymon Popiela, Piotr Zwardoń – laureaci etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948” oraz wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii,

Kacper Lula, Igor Siudziński, Bartłomiej Grzyb – finaliści etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948”,

Natalia Jakszuk, Aleksandra Nowak - finalistki wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Źródło: Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij