Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Dzień Wody w Przedszkolu nr 17

Dzień Wody obchodziły przedszkolaki z Przedszkola nr 17 w Tomaszowie Mazowieckim. Nietypowe zajęcia odbyły się w ogrodzie przedszkolnym.

Ciepłe uściski z kropelkami wody

Celem spotkania było kształtowanie postaw proekologicznych, rozwijanie troski
o jakość życia na Ziemi i wdrażanie do oszczędzania wody, zintegrowanie grup przedszkolnych, dostarczenie okazji do dobrej zabawy.

Piknik zorganizowano przy współpracy z Zakładem Gospodarki Wodno – Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim.

Pan Paweł Banaszczak z ZGWiK przybliżył dzieciom znaczenie wody w naszym życiu, skąd się ona bierze w naszych domach i dlaczego należy ją oszczędzać.

Podczas pikniku było wiele atrakcji np. konkurencje sportowe z wodą, łowienie rybek w basenie, puszczanie małych i dużych baniek, zabawy balonami i piłeczkami, oraz ciepłe uściski z pluszowymi „Kropelkami wody”. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały upominki ufundowane przez ZGWiK.

Imprezę zorganizowały i przeprowadziły panie: Barbara Kania, Teresa Jańczyk, Milena Barszcz, Justyna Komar, Dorota Świdnicka, przy współpracy z Dyrektorem Zespołu Przedszkolnego Panią Dorotą Karwas.

 

 

Źródło: Przedszkole nr 17

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij