Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Bezpieczny Przedszkolak”

III Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny Przedszkolak” odbył się 22 maja w Przedszkolu nr 7 w Zespole Szkolno –Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.

Zdjęcie z konkursu przedszkolaków o bezpieczeństwie

Dzieci brały udział w kilku konkurencjach: odpowiadały na pytania o bezpieczeństwie w domu, na podwórku, na ulicy, dobierały numery alarmowe do odpowiednich pojazdów specjalnych, układały puzzle, wykonywały sygnalizator świetlny, rozpoznawały i nazywały znaki drogowe. Podczas zadań sprawnościowych na rowerach, na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego pokonały trasę zgodnie z ustawionymi znakami drogowymi oraz sprawnie jeździły slalomem między pachołkami. Po części konkursowej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

I miejsce zdobył Jakub Przybysz z Przedszkola nr 14,

II miejsce wywalczyła Amelia Krul z Przedszkola nr 10,

III miejsce zajęła Olga Andrzejewska z Przedszkola nr 3.

 Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz prezenty - niespodzianki. Jury pogratulowało wiedzy i umiejętności wszystkim uczestnikom konkursu.

 

Konkurs przygotowały nauczycielki: Aleksandra Owczarek, Anna Szklarczyk, Iwona Iwanicka.

Źródło: Przedszkole nr 7

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij