Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Maraton Maraton Zdrowia i Urody

Kolejny z cyklu Maraton Zdrowia i Urody odbył się w Miejskim Centrum Kultury. Liczna grupa uczestniczek, która 21 listopada przybyła do filii „Tkacz”, oprócz czasu spędzonego na wspólnej aktywności fizycznej, mogła skorzystać z porad i usług konsultantów żywieniowych oraz specjalistów od zdrowia i urody.

FOTO

Swoje stoiska wystawiły: Fiero, Figuromania, Mary Kay, Mirmed, Paznokcie – Beata Dziubińska, Salon Kosmetyczny – Katarzyna Matuszczak, Oriflame, Natur House, Fryzjer – Agata Szymańska, LV Gym, Forever, Fryzjer – Małgorzata Staniszewska. Oprócz porad ekspertów, można było poczęstować się dietetycznymi i pysznymi potrawami, a nawet ułożyć sobie fryzurę, wykonać manicure czy makijaż.

Wszystkim sponsorom i partnerom w imieniu organizatorów i zadowolonych uczestniczek serdecznie dziękujemy. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny maraton. O dacie wydarzenia będziemy informować na bieżąco.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij