Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Konkurs plastyczny pt. Choinka patriotyczna

Miejskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Choinka Patriotyczna” angażującym do wspólnej pracy dzieci i dorosłych mieszkańców naszego Miasta.

konkurs plastyczny Choinka Patriotyczna


Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku 3 – 10 lat wraz z rodzicami lub pełnoletnimi opiekunami. To już 7 edycja konkursu „Choinka”, ale tegoroczną wzbogaciliśmy o akcent patriotyczny.
Temat konkursu oprócz aspektów plastycznych ma zainteresować dzieci znaczeniem wydarzenia 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Ma też przybliżyć historię oraz znaczenie symboli narodowych.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i prosimy o zachęcenie dzieci do wzięcia w nim udziału i wspólną pracę nad projektami.
Termin składania prac upływa 6 grudnia 2018 r. Ogłoszenie wyników  11 grudnia w Miejskim Centrum Kultury filii Tkacz o godzinie 18.00
Prosimy o zgłoszenie uczestników zgodnie z warunkami konkursu.Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij