Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Życzenia 200 lat dla Pana Stanisława!

Pan Stanisław 20 mara br. ukończy 101 lat. Z tej okazji, prezydent  Marcin Witko, dyrektor MOPS Jolanta Szustorowska, pełnomocnik ds. Seniorów Wanda Rybak oraz seniorzy z Domu Dziennego Pobytu przy ul. Św. Antoniego 55 złożyli Szacownemu Jubilatowi najserdeczniejsze życzenia i odśpiewali 200 lat!

dwóch mężczyzn w maskach ściskający sobie dłoń

Pan Stanisław jest wdowcem, posiada dwie córki, czworo wnucząt i pięcioro prawnuków. Jest aktywnym uczestnikiem zajęć odbywających się w Domu Dziennego Pobytu przy ul. Św. Antoniego 55. Jak mówi, cały czas znajduje się w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Uwielbia słodycze, śpiew, towarzystwo innych uczestników, z ogromną przyjemnością bierze udział w zajęciach DDP.

mężczyżni i kobiety w pokoju na kanapie siedzi starszy człowiek wszyscy składają mu życzenia

Przypomnijmy, że w lutym został otwarty dla seniorów kolejny Dom Dziennego Pobytu przy ul. Piłsudskiego 34, w którym m.in. takie osoby jak Pan Stanisław mogą skorzystać z terapii zajęciowej, rehabilitacji i wsparcia służącego ich samopoczuciu oraz zdrowiu.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij