Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zwierzaki ze schroniska czekają na dom

Faster

Fester to uroczy czarnulek. Został znaleziony przez straż miejską w środku nocy na ul. Dzieci Polskich w Tomaszowie. Błąkał się zagubiony z ogromną raną na szyi, która świadczy o tym, że był trzymany na łańcuchu. Fester doszedł do siebie, rana się powoli zagoiła. Jest kochanym, bardzo wesołym i radosnym psem. Uwielbia być przy człowieku, kocha zabawę i spacery. Fester mimo tego, co musiał przejść jest ufny i otwarty. Zachowuje się, jak szczeniak, w boksie bardzo rozpacza i szczeka. Nie może zrozumieć dlaczego musi męczyć się w zamknięciu. To pies, który zawsze gotowy jest do zabawy, idealnie odnajdzie się w domu z podwórkiem, gdzie będzie miał swobodę i możliwość biegania, szaleństw. Fester dogaduje się z innymi psami i suczkami, szukamy mu zatem kochającego domu już na zawsze! Prosimy o pomoc, Fester liczy na Was. Nie pozwólmy, aby marnował młode lata za kratami schroniskowego boksu.


KONTAKT:

730-355-970


793-990-900

Ewelinka

EWELINKA - mała, nieufna koteczka. Ma około 3 miesięcy, ale została już bardzo skrzywdzona. Ewelinka jest bojaźliwa i wycofana. Boi się człowieka, a pobyt w schronisku nie sprzyja jej socjalizacji, dlatego pilnie szukamy dla malucha odpowiedzialnego domu niewychodzącego. Mile widziane są inne koty w domu. Wymagamy późniejszej sterylizacji kotki.

Kontakt:

798 781 565

Infoschronisko@gmail.com

 

Źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij