Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Żołnierze Wyklęci – Wzorce Niezłomności”- zaproszenie do konkursu

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w I edycji Miejskiego Konkursu Literackiego - Multimedialnego.


konkurs żołnierze wyklęci

Organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim Konkurs „Żołnierze Wyklęci – Wzorce Niezłomności” skierowany jest do najmłodszego pokolenia mieszkańców naszego miasta. Głównym jego celem jest pogłębianie przez nich wiedzy o mało znanych faktach z działalności tzw. drugiej konspiracji w Kraju, a zwłaszcza w naszym regionie, kształtowanie postaw patriotycznych oraz kultywowanie wartości i ideałów żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego walczących o suwerenną Polskę po zakończeniu II wojny światowej.

Prace konkursowe przyjmowane są w terminie do 20 marca 2019 r., w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, w filiach:

Skansen Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim ul. Modrzewskiego 9/11

Podziemnej Trasie Turystycznej „ Groty Nagórzyckie”, ul. Pod Grotami 2/6

Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej www.mck-tm.pl

Podsumowanie Konkursu, wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 5 kwietnia 2019 roku w siedzibie MCK, plac Kościuszki 18.

  

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij