Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-13

Znamy wyniki głosowania na projekty TBO!

W 2016 roku zostanie zrealizowanych aż 10 projektów! Znane są już wyniki głosowania. Łącznie na wszystkie projekty zagłosowało 6 729 mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, 2 627 mężczyzn i 4096 kobiet, którzy oddali 11.907 głosów, w tym 6 514 głosów na projekty ogólnomiejskie i 5 393 na projekty lokalne.

Za głosy nieważne uznano łącznie 447, w tym 257 głosów na projekty ogólnomiejskie i 190 na lokalne. W sumie ważnych głosów zarejestrowano 11 460, w tym 6 257 na projekty ogólnomiejskie i 5 203 na lokalne. Do budżetu zostaną wprowadzone projekty, które uzyskały najwięcej głosów czyli: "Park Niebrowski - Przestrzeń publiczna kształtowana z udziałem mieszkańców", "Budowa placu zabaw w Przedszkolu nr 12", "Siłownia zewnętrzna na terenie Gimnazjum nr 6 im", "Osiedlowy park rozrywki i wypoczynku Sobieski", "Modernizacja drogi przy użyciu płyt betonowych typu YOMB przy ul. Torowej", "Ludwikowska Przestrzeń Integracyjna".

Ze względu na niewyczerpanie puli zarezerwowanych środków na poszczególne rejony, Zespół do przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami dotyczących Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2016 podjął decyzję o przeprowadzeniu konsultacji z pełnomocnikami projektów z liczbą głosów w drugiej kolejności, w celu zmniejszenia ich zakresu rzeczowego tak, aby dostosować je do wartości pozostałej kwoty. Na tej liście znajdują się projekty: "Snowpark "BAŚNIOWA" - miejsce sportowo - rekreacyjne", "Plac zabaw z elementami siłowni na powietrzu "Piaskowa"", "Plac zabaw "Maluszek" w Samorządowym Żłobku Nr 1", "Budowa miejsc parkingowych dla mieszkańców bloków przy ul. Polnej nr 21/23 i 23a".

TBOwyniki_1(1)

TBOwyniki_2
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij